Gdzie znajdą zastosowanie szafy przesuwne?

Jednym z podstawowych mebli, znajdujących się w każdym domu, jest szafa. Nie każdy może sobie pozwolić na przestronną garderobę, dlatego w celu zachowania porządku i skutecznej organizacji, warto zdecydować się na mebel, który będzie spełniał wiele funkcji. Wyjaśniamy, dlaczego warto zamontować szafy przesuwne w Twoim domu.

Wybierz mebel na zamówienie dopasowany do potrzeb

Szafy przesuwne sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach lub wszędzie tam, gdzie chcesz mieć więcej miejsca. Z tego względu, często są montowane nie tylko w sypialniach, lecz także w przedpokojach oraz pokojach dziecięcych. Jest to również doskonała opcja na zagospodarowanie wnęki w mieszkaniu. Możliwości tego mebla rosną, jeśli zdecydujesz się na wykonanie szafy na zamówienie.

Indywidualny projekt oznacza, że możesz zdecydować o rozmieszczeniu szafek i półek, dopasowując je do potrzeb domowników. Pozwoli Ci to wygospodarować osobne miejsce np. na okrycia wierzchnie lub obuwie. W tym celu warto skorzystać z usług dobrego stolarza w Warszawie, który umożliwi dostosowanie kształtu i wymiarów szafy do każdego pomieszczenia.

Szafa przesuwna pasuje do każdej aranżacji

Odpowiednio zaprojektowana szafa przesuwna możne z powodzeniem zastępować schowki lub pomieszczenia gospodarcze, w których trzyma się m.in. odkurzacz lub deskę do prasowania. Dodatkowo, drzwi umieszczone na prowadnicach zwiększają komfort korzystania, a jej konstrukcja ułatwia dostęp do każdego zakamarka szafy.

Warto pamiętać, że można ją dopasować do każdej aranżacji. Zależnie od zastosowanego materiału, szafy te sprawdzą się zarówno we wnętrzach industrialnych, skandynawskich, klasycznych, jak również tam, gdzie dominuje minimalizm. Ponadto, na drzwiach można zamontować lustra, które pozwolą optycznie powiększyć pomieszczenie.

Oceń stronę

Spis treści

Zobacz też