Tarasy na zamówienie

Nowoczesne i klasyczne

Taras to idealne miejsce wypoczynku, przestrzeń, w której można zrelaksować się w gronie rodziny i przyjaciół bądź po prostu posiedzieć w samotności. Aby taki relaks był naprawdę przyjemny, taras musi być funkcjonalny, komfortowy i bezpieczny w użytkowaniu. Powinien też wyróżniać się designem. Warto więc zdać się na prawdziwych fachowców. Tworzymy tarasy z różnych gatunków drewna. Z przyjemnością przedstawimy Ci zalety:

  • dębu,
  • orzecha,
  • sosny,
  • jesionu,
  • mahoniu,

Po konsultacji z naszym przedstawicielem zdecydujesz, która opcja najbardziej Ci odpowiada. Każdy element tarasu na zamówienie zabezpieczamy odpowiednimi środkami ochronnymi przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Możesz być zatem pewien, że stworzona przez nas przestrzeń do relaksu zachowa swój wygląd i doskonałą jakość zarówno w lecie, jak i w zimie czy podczas jesiennej pory deszczowej.

Budowa tarasów na zamówienie

Nasz zakład stolarski zajmuje się kompleksowym wykonawstwem tarasów o różnych kształtach i powierzchniach, w stylu nowoczesnym i klasycznym. Zadbamy o każdy szczegół ‒ od porządnej, drewnianej nawierzchni po balustrady, barierki czy zadaszenie, dzięki któremu tarasem będzie można cieszyć się nawet w deszczowe dni. Na tak doskonale wykończonej przestrzeni będziesz mógł spędzać miłe chwile o każdej porze roku. Wiosną będziesz mógł obserwować jak przyroda powoli budzi się do życia, latem odpoczniesz w cieniu od gorących promieni słonecznych, jesienią przeżyjesz chwile pełne refleksji, zimą zaś będziesz mógł obserwować wirujące w powietrzu płatki białego puchu. Chyba każdy chciałby mieć możliwość odpoczynku na tarasie w takiej atmosferze. Jeśli wizja ta jest dla Ciebie kusząca, skontaktuj się z Sęk Design. Spełnimy Twoje marzenia.

Tarasy na zamówienie

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak również z firmami i przedsiębiorstwami. Rozpoczynamy od ustalenia oczekiwań zainteresowanego, uzgodnienia wszelkich szczegółów i kosztorysu. Następnie przystępujemy do pracy. Dbamy o to, by roboty przebiegały sprawnie, a efekty naszej pracy spełniały najwyższe standardy.

Zajmujemy się produkcją tarasów od podstaw (od podłogi po zadaszenia na zamówienie) oraz dokonywaniem poprawek w istniejących już przestrzeniach do wypoczynku. Jeśli zatem taras w Twoim domu wymaga zmian, koniecznie obejrzyj zdjęcia naszych realizacji. Znajdziesz tu projekty oraz pomysły na nietuzinkowy wystrój, które posłużą Ci jako inspiracje. Obejrzyj gotowe aranżacje i odkryj swój własny styl. W ten sposób taras zyska nowy design z Sękiem!

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu ‒ udzielimy szczegółowych informacji.

Konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

Projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

Realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.

Tarasy najwyższej jakości

+ 48 797 160 481

Email

biuro@sek-design.pl

Adres

Biuro:
ul. Bohaterów Warszawa 5/5

Stolarnia:
ul. Rynkowa 4A , 05-816 Michałowice

Godziny

Biuro: 7:00- 20:00
Stolarnia: 7:30-17:00

Pozostała Oferta

Blog

Oceń stronę