Zadaszenia drewniane

Dla klientów indywidualnych i firm

Upalnych dni w ostatnich latach nam nie brakuje, dlatego taras czy balkon to miejsce, gdzie chcielibyśmy spędzać jak najwięcej czasu. Pełnia lata sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu. Przy tak gorącym słońcu i często zmiennej pogodzie trzeba jednak pamiętać o tym, jak ważne jest dobre zadaszenie tarasu, które ochroni nas przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym czy niespodziewanym deszczem. Jeśli chcesz długo cieszyć się możliwością spędzania czasu na świeżym powietrzu niezależnie od aury, poproś o pomoc fachowca – producenta zadaszeń do tarasów Sęk Design z Warszawy.

Zadaszenie na zamówienie

Obecnie możemy wybrać spośród wielu możliwości. Stałe zadaszenie tarasu będzie sporym wydatkiem, ale istnieją dla niego tańsze alternatywy. Na co się zdecydować? Jakie przekrycie będzie najlepsze dla naszego wymarzonego miejsca wypoczynku? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Istnieje wiele różnych możliwości zadaszenia na zamówienie. Podczas jego wyboru należy wziąć pod uwagę swoje potrzeby, środki finansowe i czas poświęcony na postawienie konstrukcji. Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzecie, z pewnością czas spędzony na tarasie w słoneczny letni dzień, będzie już tylko samą przyjemnością.

Zadaszenie tarasu

Zadaszenie tarasu jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Dach pozwoli cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu bez względu na aurę panującą na zewnątrz. W lecie zapewni pożądany cień, w deszczową pogodę ochroni nas przed wilgocią. Zanim jednak przystąpimy do budowy, powinniśmy dowiedzieć się jak najwięcej o tym, jak prawidłowo je wykonać. Jakie materiały należy zastosować do zadaszenia tarasu? Jaki kształt ma mieć dach? Wszystkie te kwestie ustalamy z klientem jeszcze na etapie rozmów wstępnych. Im więcej szczegółów poznamy, tym łatwiej i szybciej będziemy mogli opracować projekt i przystąpić do jego realizacji.

Projekt i materiały do zadaszenia tarasu

Wszystkie nasze dachy tarasowe są zwykle wykonane z drewna. Korzystamy wyłącznie z materiałów sprowadzanych od renomowanych i polecanych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że wykonane zadaszenie będzie solidne i posłuży Ci przez długie lata. Każdy element przed oddaniem do użytku jest odpowiednio zabezpieczony przed wilgocią i nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Sprawia to, że dach tarasu przetrwa zarówno mroźne, deszczowe, jak i upalne dni.

Konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

Projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

Realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.

+ 48 797 160 481

Email

biuro@sek-design.pl

Adres

Biuro:
ul. Bohaterów Warszawa 5/5

Stolarnia:
ul. Rynkowa 4A , 05-816 Michałowice

Godziny

Biuro: 7:00- 20:00
Stolarnia: 7:30-17:00

Pozostała Oferta

Blog

Oceń stronę