Garderoba na wymiar

Garderoby do sypialni i przedpokoju Warszawa

Projekt garderoby na miarę

Jeśli chcesz poznać nasze umiejętności zawodowe i szukasz kreatywnego stolarza, skontaktuj się z Sęk Design z Warszawy. Zanim przystąpimy do tworzenia zabudowy, chcemy poznać Twoje oczekiwania. Dzięki temu unikniemy niedomówień i ewentualnych poprawek stolarskich. Pozostajemy z klientami w stałym kontakcie od pierwszej rozmowy, poprzez tworzenie projektu, aż po ostatnie szlify mebli.

Niegdyś stanowiła nieodłączną część domu. Współcześnie trudno znaleźć prawdziwą garderobę, zwłaszcza w niedużych mieszkaniach w bloku z wielkiej płyty. Tymczasem garderoba na wymiar, wbrew wszelkiego rodzaju panującym stereotypom i przekonaniom, to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić wolną przestrzeń. Może być ona funkcjonalna pod jednym warunkiem – projekt pomieszczenia przeznaczonego do przechowywania ubrań musi zostać dobrze wymierzony. Jako profesjonaliści i pasjonaci tworzenia mebli na zamówienie produkujemy garderoby na wymiar nawet o najbardziej nietypowych rozmiarach i kształtach. Staramy się dopasować je do wnętrza nie tylko pod względem stylistyki, ale przede wszystkim wymiarów. Dlatego, nawet jeśli dysponujesz niewielką przestrzenią i nie możesz znaleźć odpowiedniej zabudowy, stworzymy dla Ciebie:

  • garderobę,
  • meble kuchenne,
  • sypialniane,
  • łazienkowe,
  • do pokoju dziecięcego,
  • do przedpokoju.

Szafy zabudowane dla Twojego wnętrza

Konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

Projekt garderoby

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

Realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.

Garderoby na wymiar najwyższej jakości

Jakie wymiary powinna mieć garderoba?

O tym, że umiejętnie zorganizowana garderoba pozwala utrzymać odzież w należytym porządku, nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak aranżując tego typu pomieszczenie, trzeba pamiętać, że nie może być ono zbyt małe, gdyż w przeciwnym razie ubrania będą się gniotły na wieszakach. Zdaniem architektów garderoba powinna mieć przynajmniej cztery metry kwadratowe. Jednak nawet gdy nie dysponujemy taką powierzchnią, warto postarać się o wygospodarowanie niewielkiego miejsca do przechowywania odzieży.

W domu jednorodzinnym lub większym mieszkaniu garderobę na zamówienie można zaaranżować w najmniejszym pokoju, ale dobrym rozwiązaniem jest także zabudowa części przedpokoju. Ciekawym pomysłem jest także powiększenie szafy z drugiej strony, jeśli przylega np. do sypialni. W mniejszych mieszkaniach funkcję garderoby najczęściej pełni wnęka.

Na co zwrócić uwagę, planując garderobę na wymiar?

Bez względu na to, czy wybór padnie na oddzielne pomieszczenie, czy na zabudowę części przedpokoju, garderoba powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Nasi projektanci z Warszawy pomogą w stworzeniu optymalnego rozwiązania, mając na uwadze wszystkie preferencje oraz indywidualne życzenia klienta. Planując garderobę na zamówienie, zawsze szczególny nacisk kładziemy na to, aby dostęp do odzieży był w miarę swobodny, zwłaszcza tej codziennej, po którą niejednokrotnie sięgamy w biegu. Poza tym, przygotowując projekt, zwracamy uwagę na wiele innych elementów takich jak, chociażby wentylacja, wyposażenie oraz oświetlenie. Dzięki naszemu zaangażowaniu w tworzenie zabudowy meblowej klienci zyskują dodatkową przestrzeń do przechowywania odzieży oraz komfort. Stawiamy na praktyczne rozwiązania, które doskonale wpasują się w design każdego domu czy mieszkania.

+ 48 797 160 481

Email

biuro@sek-design.pl

Adres

Biuro:
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495 Warszawa

Stolarnia:
Rynkowa 4a, 05-816 Michałowice

Godziny

Biuro: 7:30 - 18:00
Stolarnia: 7:30-17:00

Pozostała Oferta

Blog

5/5 - 1 głosów