Zadaszenia na wymiar

Upalnych dni w ostatnich latach nam nie brakuje, dlatego taras czy balkon to miejsce, gdzie chcielibyśmy spędzać jak najwięcej czasu. Pełnia lata sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu. Przy tak gorącym słońcu i często zmiennej pogodzie trzeba jednak pamiętać o tym, jak ważne jest dobre zadaszenie tarasu, które ochroni nas przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym czy niespodziewanym deszczem.

Zadaszenie tarasu na zamówienie

Obecnie możemy wybrać spośród wielu możliwości. Stałe zadaszenie tarasu będzie sporym wydatkiem, ale istnieją dla niego tańsze alternatywy. Na co się zdecydować? Jakie przekrycie będzie najlepsze dla naszego wymarzonego miejsca wypoczynku? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Istnieje wiele różnych możliwości zadaszenia tarasu, podczas jego wyboru należy wziąć pod uwagę swoje potrzeby, środki finansowe i czas poświęcony na postawienie konstrukcji. Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzecie, z pewnością czas spędzony na tarasie w słoneczny letni dzień, będzie już tylko samą przyjemnością.

zapoznaj się z naszą ofertą

konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.

 kuchnietarasy 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!