Tarasy na wymiar

Taras to idealne miejsce wypoczynku, przestrzeń, w której można zrelaksować się w gronie rodziny i przyjaciół bądź poprostu posiedzieć w samotności. Aby taki relaks był naprawdę przyjemny, taras musi być funkcjonalny, komfortowy i bezpieczny w użytkowaniu. Powinien też wyróżniać się designem. Warto więc zdać się na prawdziwych fachowców.

Budowa tarasów na zamówienie

Nasz zakład stolarski zajmuje się kompleksowym wykonawstwem tarasów o różnych kształtach i powierzchniach, w stylu nowoczesnym i klasycznym. Zadbamy o każdy szczegół ‒ od porządnej, drewnianej nawierzchni po balustrady, barierki czy zadaszenie, dzięki któremu tarasem będzie można cieszyć się nawet w deszczowe dni.

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak również z firmami i przedsiębiorstwami. Rozpoczynamy od ustalenia oczekiwań zainteresowanego, uzgodnienia wszelkich szczegółów i kosztorysu. Następnie przystępujemy do pracy. Dbamy o to, by roboty przebiegały sprawnie, a efekty naszej pracy spełniały najwyższe standardy.

Oryginalny pomysł na taras

Jeśli taras w Twoim domu wymaga zmian, koniecznie obejrzyj zdjęcia naszych realizacji. Znajdziesz tu projekty oraz pomysły na nietuzinkowy wystrój, które posłużą Ci jako inspiracje. Obejrzyj gotowe aranżacje i odkryj swój własny styl. W ten sposób taras zyska nowy design z Sękiem!

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu ‒ udzielimy szczegółowych informacji.

zapoznaj się z naszą ofertą

konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.

 schodyzadaszenia 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!