Schody na wymiar

Schody wykonane na zamówienie to gwarancja idealnego dopasowania do przestrzeni, zarówno pod względem wymiarów, jak i designu. Takie schody powstają z uwzględnieniem wszelkich wytycznych zamawiającego, są w pełni dostosowane do jego potrzeb i preferencji.

Schody z drewna na indywidualne zamówienie

W naszym zakładzie stolarskim zlokalizowanym w dogodnej części Warszawy podejmujemy się realizacji wszelkiego rodzaju schodów na wymiar. Schody na zamówienie wykonujemy od lat. Jako producent szczególną wagę przywiązujemy do wysokiej jakości drewna, z którego są produkowane nasze schody. Dzięki temu mogą one pełnić nie tylko funkcję użyteczną, ale także być estetyczną ozdobą domu czy mieszkania.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu parkowi maszynowemu nasze schody na wymiar są trwałe, wytrzymałe oraz pozbawione jakichkolwiek defektów.

Schody w stylu nowoczesnym i klasycznym

Zajmujemy się realizacją schodów o różnej wielkości, z różną liczbą stopni, w stylu nowoczesnym i klasycznym. Na koncie mamy wykonawstwo schodów jedno- i dwubiegowych, wachlarzowych, kręconych, ze spocznikiem lub bez, z balustradą i barierką bądź bez.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących schodów na wymiar, terminów realizacji, ceny bądź innych kwestii, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji. Zapraszamy do współpracy!

zapoznaj się z naszą ofertą

konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.

 restauracjetarasy 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!