Zabudowa skosów na poddaszu

Jesteśmy firmą z Warszawy specjalizującą się w wykonywaniu unikalnych mebli na wymiar. Zrealizowaliśmy setki projektów, w których wypełniliśmy i zagospodarowaliśmy przestrzenie o najbardziej nietypowym kształcie. Projektowanie i wykonywanie pięknej i funkcjonalnej zabudowy skosów to jedna z naszych specjalizacji.

Meble pod skosem

Meble pokojowe pod skos tworzymy biorąc pod uwagę specyfikę wnętrza i potrzeby klienta, w razie wątpliwości – chętnie dzielimy się wiedzą i doradzamy. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami meblarskimi, wiemy też, co sprawdzi się jako rozwiązanie ponadczasowe.

Wykonywana przez nas zabudowa to kwintesencja stylu, jakości i precyzji. Jesteśmy znani z dbałości o detal i wyjątkowej staranności, z jaką wykańczamy zamówione meble. Potrafimy słuchać, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Gustowne i pojemne szafki do skosu, wtapiające się w tło półki na książki, a może kącik do pracy z biurkiem na wymiar? Możliwości jest naprawdę wiele. Zapraszamy do kontaktu.

zapoznaj się z naszą ofertą

konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.

 sypialnieschody 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!