Meble do sypialni na wymiar

Sypialnia - a może też frezowane łóżko na wymiar od Sęka, jak kto woli! Z racji swojej funkcji i specyfiki, idealnie nadaje się do tego, aby przynajmniej towarzyszyć garderobie lub udostępnić jej kawałek swojej przestrzeni. Te dwa pomieszczenia wydają się do siebie idealnie pasować. Odrębne miejsce w sypialni, przeznaczone na ubrania, odseparowane ścianką z karton gipsu i drzwiami przesuwnymi lub samymi frezowanymi drzwiami przesuwnymi to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie.

Łóżka i garderoby do sypialni na zamówienie

Oddzielenie strefy snu od strefy przechowywania to duży komfort i wygoda w codziennym życiu oraz ciekawy aranżacyjnie wystrój wnętrza. Wystarczy około 1,5 metra przestrzeni od jednej ze ścian, aby za łóżkiem czy na jego boku, wydzielić naprawdę funkcjonalną i przydatną garderobę z frezowanymi frontami u nas na wymiar. W wielu budowanych teraz mieszkaniach deweloperzy aranżują już albo osobne miejsce na garderobę lub właśnie budują wnękę, która doskonale nadaje się na jej stworzenie i w tym chętnie Ci doradzimy i pomożemy!

Meble do sypialni na zamówienie

Sypialnia to miejsce, w którym możemy odprężyć się po ciężkim dniu. Ważne więc, by taki pokój był funkcjonalny i gustownie zaaranżowany ‒ w końcu musimy czuć się w nim dobrze i swobodnie. Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia sypialni są oczywiście meble.

Nasza stolarnia specjalizuje się w wykonawstwie mebli na wymiar do sypialni. Proponujemy zarówno garderoby, jak i szafki nocne, szafy czy regały. Meble na zamówienie to sposób, by wyeksponować atuty pomieszczenia, zagospodarować każdy centymetr przestrzeni i ukryć ewentualne mankamenty.

Łóżko na wymiar

Jak sypialnia to oczywiście łóżko. W naszej stolarni wykonamy łóżko, które nie tylko będzie gwarancją komfortowego snu, ale też będzie doskonale się prezentować. Realizujemy projekty łóżek o różnych wymiarach, jedno- i dwuosobowe, w stylu klasycznym i nowoczesnym.

Zarówno łóżka na wymiar, jak i garderoby wykonujemy z wysokiej jakości materiałów oraz naturalnego drewna, pracujemy na takich gatunkach jak dąb, orzech, sosna, jesion, mahoń, brzoza.

Zapraszamy do współpracy, a w razie pytań do kontaktu.

zapoznaj się z naszą ofertą

konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.

 garderobyrestauracje 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!