">

Meble dla restauracji i lokali gastronomicznych – Warszawa

Estetycznie urządzona i dobrze wyposażona restauracja czy kawiarnia to pierwsze wrażenie, które bardzo często decyduje o wyglądzie całego lokalu. Szczególny wpływ na charakter tego typu miejsc mają meble, które powinny być indywidualnie dopasowane do przestrzeni. Klienci odwiedzający lokale gastronomiczne chcą nie tylko zjeść zdrowo i smacznie, ale także spędzić czas w miłej atmosferze. Nic nie wpływa na nią tak jak aranżacja przestrzeni i wygodne meble. Tworzymy dla naszych klientów zarówno zabudowy kuchni restauracyjnych, jak i meble do części przeznaczonej dla gości. Jesteśmy wszechstronni i elastyczni, dlatego możesz u nas zamówić kompleksowe wyposażenie do swojego lokalu. Na koncie mamy już wiele realizacji tego typu. Dostarczamy meble do restauracji położonych przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic, choć często podejmujemy współpracę także z klientami z innych części kraju.

Zabudowa dla kawiarni, restauracji i innych lokali

Nasza firma zajmuje się tworzeniem kompleksowych zabudów dla restauracji, kawiarni oraz wielu innych lokali, działając na terenie Warszawy i okolic. Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane aranżacje, zawsze wsłuchując się w pomysły klientów i wypytując o ich potrzeby. Często zajmujemy się produkcją całych kompletów mebli do lokali usługowych tego rodzaju, które tworzą spójną całość. Możesz zamówić u nas także zabudowy do wybranej części restauracji, kawiarni, pizzerii czy baru, na przykład wyłącznie do kuchni lub części przeznaczonej dla gości.

Nowoczesne rozwiązania dla branży gastronomicznej

Nieodzownym elementem niepowtarzalnego klimatu wnętrz restauracji są kunsztownie wykonane meble na wymiar. Nie da się ukryć, że aranżacja restauracji lub innego lokalu gastronomicznego jest nie lada wyzwaniem. Meble muszą być nie tylko funkcjonalne, ale również łatwe w utrzymaniu czystości. Ponadto musi je cechować wytrzymałość i odporność na drobne zarysowania. W swojej pracy stawiamy zatem na pełen profesjonalizm i kompleksowość usług. Tworzymy autorskie projekty zabudowy, doradzamy przy wyborze materiałów i pomagamy klientom znaleźć inspirację.

W ramach oferty zajmujemy się wykonywaniem między innymi:

  • stołów,
  • krzeseł,
  • szaf,
  • stolików kawowych,
  • lad,
  • kompletów zabudów.

Możesz zatem zamówić u nas pojedyncze meble, jak i całe, współgrające ze sobą zestawy. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, upodobań i możliwości finansowych.

Proces realizacji

Proces realizacji zamówienia mebli i zabudów restauracyjnych przebiega w kilku etapach. Zaczynamy współpracę od konsultacji z klientem i przedstawiamy mu nasze dotychczasowe realizacje. Kolejnym krokiem jest stworzenie odpowiedniego projektu na wymiar. Jeśli klient go zaakceptuje, przystępujemy do produkcji mebli.

Co istotne, po ustaleniu wszelkich szczegółów realizujemy nawet te najbardziej nietypowe projekty. Zapraszamy do kontaktu z nami i do składania zamówień. Masz pytania? Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

zapoznaj się z naszą ofertą

konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.

 sypialnieschody 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!