">


Zabudowa dla restauracji na wymiar

Estetycznie urządzona i dobrze wyposażona restauracja czy kawiarnia to pierwsze wrażenie, które bardzo często decyduje o wyglądzie całego lokalu. Szczególny wpływ na charakter tego typu miejsc mają meble, które powinny być indywidualnie dopasowane do przestrzeni.

Zabudowa dla kawiarni, restauracji i innych lokali na zamówienie

Nasza firma zajmuje się tworzeniem kompleksowych zabudów dla restauracji, kawiarni oraz wielu innych lokali, działając na terenie Warszawy i okolic. Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane aranżacje, zawsze wsłuchując się w pomysły klientów i wypytując o ich potrzeby.

Nowoczesne rozwiązania dla branży gastronomicznej

Nieodzownym elementem niepowtarzalnego klimatu wnętrz restauracji są kunsztownie wykonane meble na wymiar. Nie da się ukryć, że aranżacja restauracji lub innego lokalu gastronomicznego jest nie lada wyzwaniem. Meble muszą być nie tylko funkcjonalne, ale również łatwe w utrzymaniu czystości. Ponadto musi je cechować wytrzymałość i odporność na drobne zarysowania.

W ramach oferty zajmujemy się wykonywaniem między innymi:

  • stołów,
  • krzeseł,
  • szaf,
  • stolików kawowych,
  • lad,
  • zabudów.

Proces realizacji

Proces realizacji zamówienia mebli i zabudów restauracyjnych przebiega w kilku etapach. Zaczynamy współpracę od konsultacji z klientem i przedstawiamy mu nasze dotychczasowe realizacje. Kolejnym krokiem jest stworzenie odpowiedniego projektu na wymiar. Jeśli klient go zaakceptuje, przystępujemy do produkcji mebli.

Co istotne, po ustaleniu wszelkich szczegółów realizujemy nawet te najbardziej nietypowe projekty. Zapraszamy do kontaktu z nami i do składania zamówień. Masz pytania? Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

zapoznaj się z naszą ofertą

konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.

 sypialnieschody 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!