Meble na wymiar

Stolarnia Sęk zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem mebli na wymiar z zachowaniem najwyższych standardów jakości i z dbałością o każdy szczegół. Działamy starannie, solidnie i profesjonalnie, co potwierdza 17-letnia obecność na rynku i setki zadowolonych Klientów.

Meble na indywidualne zamówienie

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, staramy się sprostać wszelkim życzeniom i pomysłom Zamawiających, jednocześnie służąc profesjonalnym doradztwem. Realizujemy gotowe projekty albo, we współpracy z Klientem, przygotowujemy własne.

Dysponujemy szerokim wachlarzem wysokogatunkowego drewna - w naszej ofercie znajdują się m.in. dąb, orzech, sosna, jesion, mahoń, brzoza.

Wykonujemy meble na zamówienie do wszystkich pomieszczeń - pokoju dziennego, jadalni, sypialni, garderoby, pokoju dziecięcego, przedpokoju. Zaaranżujemy też nietypową przestrzeń, taką jak poddasze czy pomieszczenie okrągłe.

Każde zamówienie traktujemy jako nowe wyzwanie, co sprawia, że każdy wykonany w naszej pracowni mebel jest piękny, niepowtarzalny, praktyczny i z pewnością będzie służył przez długie lata.

zapoznaj się z naszą ofertą

konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.


używamy podzespołów najwyższej jakości


 kuchniegarderoby 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!