Meble biurowe – ergonomiczne, funkcjonalne, estetyczne

Stolarnia Sęk zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem mebli biurowych z zachowaniem najwyższych standardów jakości i z dbałością o każdy szczegół. Działamy starannie, solidnie i profesjonalnie, co potwierdza 17-letnia obecność na rynku i setki zadowolonych Klientów.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, staramy się sprostać wszelkim życzeniom i pomysłom Zamawiających, jednocześnie służąc profesjonalnym doradztwem. Realizujemy gotowe projekty albo, we współpracy z Klientem, przygotowujemy własne. Oferujemy pojedyncze meble biurowe lub całe ich zestawy dopasowane wizualnie oraz spełniające najważniejsze kryteria i wymagania. Dla naszych klientów wykonujemy:

  • szafy,
  • regały,
  • biurka,
  • fotele,
  • krzesła,
  • komody i wiele innych.

To niezastąpione wyposażenie każdego biura, dzięki któremu praca w firmie staje się wydajniejsza, a pracownicy cieszą się wysokim poziomem komfortu.

Meble loftowe

Dysponujemy szerokim wachlarzem wysokogatunkowego drewna – w naszej ofercie znajdują się m.in. dąb, orzech, sosna, jesion, mahoń, brzoza. Sprowadzamy je od najlepszych dostawców, dlatego wykonane zabudowy są trwałe, estetyczne i wykonane z dbałością o każdy szczegół.

Wykonujemy meble loftowe, industrialne, klasyczne i nowoczesne na zamówienie do wszystkich pomieszczeń – pokoju dziennego, jadalni, sypialni, garderoby, pokoju dziecięcego, przedpokoju. Zaaranżujemy też nietypową przestrzeń, taką jak poddasze czy pomieszczenie okrągłe. Przed rozpoczęciem procesu produkcji dokonujemy dokładnych pomiarów, aby zabudowa doskonale wpasowała się w każdy kąt. Zawsze konsultujemy wszystkie szczegóły zamówienia z klientem, aby uniknąć poprawek i rozczarowania. Dlatego możesz być spokojny. Twoje meble loftowe na wymiar będą unikalne, funkcjonalne i praktyczne.

Każde zamówienie traktujemy jako nowe wyzwanie, co sprawia, że każdy wykonany w naszej pracowni mebel loftowy  jest piękny, niepowtarzalny, praktyczny i z pewnością będzie służył przez długie lata.

zapoznaj się z naszą ofertą

Konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań względem przestrzeni oraz samego mebla. Dzięki temu tworzymy dokładnie taką zabudowę, o jakiej marzysz. Nieprzerwany kontakt z klientem to dla nas podstawa współpracy.

Projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania. Ty natomiast decydujesz, czy taka wersja zabudowy Ci odpowiada. Dopiero po akceptacji projektu możemy przystąpić do jego realizacji.

Realizacja

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych. Staramy się dostarczyć meble w ustalonym terminie. W razie potrzeby, zawsze pozostajemy w stałym kontakcie z klientem.


używamy podzespołów najwyższej jakości


 kuchniegarderoby 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!