Meble kuchenne na wymiar

Chyba trudno znaleźć drugie takie miejsce w domu, które jest ciepłe, rodzinne i integruje wszystkich domowników. Kuchnia, bo o niej mowa, powinna przyciągać dobrą aurą, dlatego już na etapie projektowania warto zadbać o estetykę oraz wygodę jej użytkowania.

Stylowa kuchnia na zamówienie

Jako producent kuchni na wymiar wykonujemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne meble kuchenne na zamówienie, wykorzystując do tego celu wyłącznie wysokiej jakości materiały renomowanych międzynarodowych producentów.

Zabudowa kuchni i meble kuchenne na wymiar

W naszym zakładzie stolarskim w Warszawie realizujemy nawet najbardziej nietypowe zlecenia, przykładając dużą staranność do każdego etapu produkcji mebli. Na indywidualne zamówienie klienta wykonujemy także profesjonalne frezowanie frontów.

Projekty kuchni

Jesteśmy profesjonalną stolarnią, która stworzy dla Ciebie kuchnię od postaw, wraz z frontami czy meblami kuchennymi. Współpracę z naszymi klientami rozpoczynamy od konsultacji, na których omawiamy możliwości w zakresie wykorzystania przestrzeni czy potrzeb i preferencji naszych klientów. Następnie tworzymy kompleksowy projekt, a po zaakceptowaniu go przez klienta, przystępujemy do działania. Zachęcamy do współpracy firmy, restauracje i hotele, jak również osoby prywatne.

zapoznaj się z naszą ofertą

dębowa

Wykonana z naturalnego drewna dębowego. Zaprojektowana z systemem tip-on, czyli frontów bez uchwytów w matowym wykończeniu zaskakuje prostotą i uwodzi wdziękiem. Zabezpieczona kilkukrotnie olejem naturalnym na życzenie klienta. Blat oraz listwa przypodłogowa wykonana z tworzywa sztucznego.

modern

Odważne połączenie kolorów flatowych ścian, pokreśla białe zabudowy szafek. Zastosowaliśmy rozwiązanie funkcjonalnej wyspy spełnającej formę blatu roboczego połączonego z wygodnym dostępem do pojemnych szuflad obsadzonych na systemach austryjackiej firmy blum'a.

rustical

Surowe kamienne blaty połączone z prostotą drewnianych frontów nadają niepowtarzalny charakter kuchni. Kilka dodatkowych elementów takich jak podkłady kolejowe służące za hockery, albo też slab nieobrobionego pnia dębu użytego jako taca pokazują kunszt pracy naszej stolarni.

Kuchnia czy aneks kuchenny - oto jest pytanie!

Kuchnia z salonem to rozwiązanie stylowe i praktyczne, za którym podąża coraz więcej klientów. Mała kuchnia czuje się w takim wydaniu doskonale! Nic zatem dziwnego, że pomysły na kuchnię funkcjonalną i niewielką jednocześnie, to jedne z najczęstszych zapytań. Urządzanie kuchni można przeprowadzić samemu, jednak coraz śmielej zlecamy tego typu projekty doświadczonym projektantom. Specjaliści stawiają na nowoczesne meble kuchenne i tworząc specjalne wizualizacje kuchni, wybierają najbardziej optymalne kuchenne rozwiązania.

Każdy esteta wie, że o wystrój kuchni należy starannie zadbać

Współcześnie istnieją jednak określone kanony, których trzymamy się najchętniej. Szara kuchnia, kuchnia biała, kuchnia z wyspą czy romantyczna kuchnia prowansalska - oto estetyka, na którą stawia wielu arbitrów modnego wzornictwa. Oprócz tego, prym wiodą nowoczesne kuchnie pełne sprytnych i ergonomicznych rozwiązań - goszczą w nich praktyczne moduły, półki typu cargo oraz systemy cichego zamykania, czy też frezowane fronty - dostępne również w ofercie naszej stolarni.

Nadal masz wątpliwości?
- skontaktuj się z nami!
chętnie Ci doradzimy...

TELEFON
+48 797 160 481

EMAIL
biuro@sek-design.pl


używamy podzespołów najwyższej jakości


 partkietymeble 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!