Garderoby na wymiar

Garderoba na indywidualne zamówienie

Niegdyś stanowiła nieodłączną część domu. Współcześnie trudno znaleźć prawdziwą garderobę, zwłaszcza w niedużych mieszkaniach w bloku z wielkiej płyty. Tymczasem garderoba na wymiar, wbrew wszelkiego rodzaju panującym stereotypom i przekonaniom, to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić wolną przestrzeń. Może być ona funkcjonalna pod jednym warunkiem – projekt pomieszczenia przeznaczonego do przechowywania ubrań musi zostać dobrze wymierzony

Jakie wymiary powinna mieć garderoba?

O tym, że umiejętnie zorganizowana garderoba pozwala utrzymać odzież w należytym porządku, nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak aranżując tego typu pomieszczenie, trzeba pamiętać, że nie może być ono zbyt małe, gdyż w przeciwnym razie ubrania będą się gniotły na wieszakach. Zdaniem architektów garderoba powinna mieć przynajmniej cztery metry kwadratowe. Jednak nawet gdy nie dysponujemy taką powierzchnią, warto postarać się o wygospodarowanie niewielkiego miejsca do przechowywania odzieży.

W domu jednorodzinnym lub większym mieszkaniu garderobę na wymiar można zaaranżować w najmniejszym pokoju, ale dobrym rozwiązaniem jest także zabudowa części przedpokoju. Ciekawym pomysłem jest także powiększenie szafy z drugiej strony, jeśli przylega np. do sypialni. W mniejszych mieszkaniach funkcję garderoby najczęściej pełni wnęka.

Na co zwrócić uwagę, planując garderobę na wymiar?

Bez względu na to, czy wybór padnie na oddzielne pomieszczenie, czy na zabudowę części przedpokoju, garderoba powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Nasi projektanci z Warszawy pomogą w stworzeniu optymalnego rozwiązania, mając na uwadze wszystkie preferencje oraz indywidualne życzenia klienta. Planując garderobę na wymiar, zawsze szczególny nacisk kładziemy na to, aby dostęp do odzieży był w miarę swobodny, zwłaszcza tej codziennej, po którą niejednokrotnie sięgamy w biegu. Poza tym przygotowując projekt, zwracamy uwagę na wiele innych elementów takich jak, chociażby wentylacja, wyposażenie oraz oświetlenie.

zapoznaj się z naszą ofertą

konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.


używamy podzespołów najwyższej jakości


 meblesypialnie 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!